Restorante

 • Nobis Wellness Center

  Nobis Wellness Center

  Qendra NOBIS by "Hidron" ju mirepret! Duke filluar qe nga muaji Janar 2012 qendra do te jete e hapur per JU!

 • Artigiano

  Artigiano

  Pizza ne furre druri. Pasta te bera vete. Sandwiche te shijshem dhe shume te tjera. Ejani dhe shijoni ushqim vertete te mire

 • Il Gusto

  Il Gusto

  Il Gusto është hapur më Prill 2010 dhe gradualisht është pozicionuar në Tiranë si një nga restorantet më të mira dhe më cilësore. Me një pozicion perfekt, restoranti ynë është shndërruar në një…