Veshje

 • Boutique Coco  

  Boutique Coco  

  Exclusive sale point of: Moschino Cheap & Chic, Love Moschino, Philosophy by Alberta Ferretti and Brioni for men

 • Brandroom

  Brandroom

  Veshje origjinale te firmave me te njohura te botes se modes si : Just Cavalli , Versace , Byblos , Calvin Clein , Alessandro Dell'aqua, Cesare Pacioti ... etj .... ju mirepresim ne ambjentin e dyqanit tone .

 • Liu Jo Albania

  Liu Jo Albania

 • Rêve Boutique

  Rêve Boutique

  Luxury clothing store

 • Cacharel Albania

  Cacharel Albania

  Gjith ccedil;ka filloi në vitin 1958, kur Zhan BOUSQUET, i kualifikuar ne rrobaqepësi, vendosi të shkojë nga Nîmes në Paris për të dizenjuar krijimet e tij të para në një studio të vogël.

 • U.S Polo Albania

  U.S Polo Albania

  Themeluar ne 1890 eshte nje njesi administruese Amerikano Kanadeze e U.S. Polo sport. Misioni i tij eshte te kete kliente te besueshem dhe te sinqerte te sporteve Polo dhe te nderthurin licensuesit e U.S.P.A brenda skuadres.